ЦВК офіційно зареєструвала всіх 424 депутатів Верховної Ради IX скликання: список




Центральна виборча комісія завершила офіційну реєстрацію обраних депутатів Верховної Ради IX скликання. Вже зареєстровано 424 народних обранців. Саме стільки парламентарів мають сформувати новий парламент.

Загалом в українському парламенті 450 місць, однак 26 мандатів залишились вакантними – через російську окупацію не було обрано 10 депутатів від Автономної Республіки Крим, 2 депутатів від Севастополя, 9 депутатів від Донеччини та 5 від Луганщини.

Відтак, у Верховній Раді 9 скликання буде лише 424 депутати з 450, як передбачено законом.

]]>Розподіл місць у Верховній Раді, результати виборів]]>
Як розподіляться місця у Верховній Раді / Інфографіка 24 каналу

Центральна виборча комісія зареєструвала 225 народних депутатів, обраних за списками партій, та 199 – у мажоритарних округах.

Зареєстровані народні депутати за списками партій:

Партія "Слуга народу"

№86 у списку – Олексій Устенко;
№15 списку Єлизавета Ясько;
№29 – Ірина Верещук;
№49 – Олександр Качур;
№51 – Артем Культенко;
№100 – Артем Кунаєв;
№123 – Володимир Крейденко;
№7 – Олександр Корнієнко;
№30 – Олександр Кубраков;
№36 – Владлен Неклюдов;
№55 – Павло Халімон;
№56 – Олена Мошенець;
№58 – Ольга Коваль;
№59 – Аліна Загоруйко;
№63 – Людмила Марченко;
№75 – Анатолій Костюх;
№77 – Віталій Безгін;
№80 – Елла Рєпіна;
№81 – Арсеній Пушкаренко;
№50 – Євген Петруняк;
№102 – Максим Павлюк;
№105 – Богдан Торохтій;
№106 – Оксана Дмитрієва;
№111 – Ростислав Тістик;
№121 – Іван Шинкаренко;
№124 –Тарас Тарасенко;
№125 – Микола Сольський;
№1 – Дмитро Разумков;
№5 – Галина Янченко;
№6 – Михайло Федоров; 
№9 – Олександр Ткаченко;
№10 – Жан Беленюк;
№18 – Михайло Радуцький;
№20 – Данило Гетманцев;
№24 – Сергій Кальченко;
№26 – Єгор Чернєв;
№28 – Павло Сушко;
№32 – Юлія Діденко;
№34 – Михайло Ананченко;
№35 – Анна Коваленко;
№37 – Ігор Кривошеєв;
№45 – Артем Ковальов;
№54 – Галина Третьякова;
№65 – Дарина Володіна;
№67 – Оксана Гринчук;
№70 – Олександр Сова;
№73 – Роман Мулик;
№76 – Євген Брагар;
№79 – Олександр Салійчук;
№83 – Андрій Клочко;
№87 – Олександр Кабанов;
№89 – Лада Булах;
№91 – Олександр Маріковський;
№94 – Ганна Колісник;
№96 – Артем Нагаєвський;
№103 – Василь Мокан;
№110 – Андрій Жупанин;
№112 – Євгенія Кравчук;
№113 – Неллі Яковлєва;
№114 – Сергій Гривко;
№115 – Петро Павловський;
№117 – Олена Вінтоняк;
№120 – Остап Шипайло;
№122 – Ольга Совгиря;
№126 – Павло Фролов;
№2 – Руслан Стефанчук;
№3 – Ірина Венедіктова;
№4 – Давид Арахамія;
№11 – Сергій Бабак;
№12 – Владислав Криклій;
№22 – Андрій Холодов;
№23 – Гео Лерос;
№41 – Володимир Воронов;
№46 – Валерій Стернійчук;
№47 – Галина Михайлюк; 
№50 – Ганна Новосад;
№52 – Олег Марусяк;
№53 –Микола Кириченко;
№61 – Михайло Крячко;
№64 – Іван Юнаков;
№68 – Володимир Козак;
№82 – Мар'ян Заблоцький;
№84 – Юлія Овчинникова;
№88 – Федір Веніславський;
№92 – Олександр Федієнко;
№97 – Микита Потураєв;
№98 – Павло Якименко;
№101 – Дмитро Припутень;
№104 – Роксолана Підласа;
№107 – Маргарита Шол;
№127 – Михайло Новіков;
№8 – Анастасія Красносільська;
№13 – Олена Шуляк;
№19 – Денис Монастирський;
№25 – Максим Ткаченко;
№27 – Святослав Юраш;
№33 – Дмитро Соломчук;
№38 – Сергій Іонушас;
№39 – Олександр Завітневич;
№42 – Юрій Арістов;
№43 –Юрій Кисіль;
№44 – Вадим Галайчук;
№48 – Роман Бабій;
№60 – Олег Бондаренко;
№62 – Марина Бардіна;
№72 – Володимир Ватрас;
№74 – Олег Тарасов;
№95 – Єлизавета Богуцька;
№108 – Андрій Костін;
№109 – Руслан Горбенко;
№118 – Юрій Заславський;
№119 – Андрій Задорожний;
№128 – Вікторія Подгорна;
№14 – Дмитро Наталуха;
№16 – Олексій Оржель;
№17 – Андрій Герус;
№21 – Денис Малюська;
№40 – Вадим Струневич;
№57 – Ольга Саладуха;
№66 – Ольга Савченко;
№85 – Олександр Мережко;
№93 – Андрій Мотовиловець;
№116 – Ірина Аллахвердієва;
№129 – Олена Хоменко.

"Опозиційна платформа – За життя"

№12 у списку – Юлій Іоффе;
№35 у списку – Ренат Кузьмін;
№2 – Вадим Рабінович;
№3 – Віктор Медведчук;
№13 – Михайло Папієв;
№19 – Юрій Загородній;
№22 – Олександр Колтунович;
№6 – Василь Німченко;
№7 – Нестор Шуфрич;
№9 – Сергій Дунаєв;
№15 – Дмитро Ісаєнко;
№17 – Григорій Суркіс;
№18 – Ігор Кісільов;
№27 – Віктор Чорний;
№32 – Олександр Пузанов;
№33 – Суто Мамоян;
№36 – Олександр Качний;
№37 – Антоніна Славицька;
№25 – Юрій Павленко;
№1 – Юрій Бойко;
№4 – Наталія Королевська;
№5 – Сергій Львочкін;
№8 – Сергій Ларін;
№21 – Юлія Львочкіна;
№23 – Григорій Мамка;
№31 – Тетяна Плачкова;
№34 – Ілля Кива;
№10 – Тарас Козак;
№11 – Вадим Столар;
№14 – Ігор Абрамович;
№16 – Микола Скорик;
№20 – Анатолій Бурміч;
№24 – Володимир Кальцев;
№26 – Наталія Приходько;
№28 – Віталій Борт;
№29 – Михайло Макаренко;
№30 – Олег Волошин.

ВО "Батьківщина"

№1 у списку – Юлія Тимошенко;
№3 – Валентин Наливайченко;
№4 – Сергій Соболєв;
№5 – Олена Кондратюк;
№6 – Іван Кириленко;
№7 – Андрій Кожем'якін;
№8 – Григорій Немиря;
№9 – Сергій Власенко;
№10 – Валерій Дубіль;
№11 – Олександр Абдуллін;
№12 – Іван Крулько;
№13 – Анжеліка Лабунська;
№15 – Михайло Цимбалюк;
№17 – Ольга Бєлькова;
№22 – Альона Шкрум;
№23 – Володимир Кабаченко;
№24 – Вадим Івченко;
№2 – Сергій Тарута;
№14 – Костянтин Бондарєв;
№16 – Віталій Данілов;
№20 – Михайло Волинець;
№21 – Андрій Пузійчук;
№19 – Андрій Ніколаєнко;
№18 – Олексій Кучеренко. 

"Європейська солідарність"

№21 у списку – Руслан Князевич;
№22 у списку – Максим Саврасов;
№2 – Андрій Парубій;
№6 – Мустафа Джемілєв;
№19 – Микола Величкович;
№20 – Сергій Алєксєєв;
№3 – Ірина Геращенко;
№11 – Артур Герасимов;
№12 – Степан Кубів;
№15 – Ірина Луценко;
№3 – Софія Федина;
№7 – Яна Зінкевич;
№23 – Марія Іонова;
№4 – Михайло Забродський;
№8 – Ахтем Чийгоз;
№9 – Олег Синютка;
№10 – Іванна Климпуш-Цинцадзе;
№13 – Ірина Фріз;
№14 – Ніна Южаніна;
№16 – Вікторія Сюмар;
№17 – Володимир Ар'єв;
№18 – Ростислав Павленко;
№1 – Петро Порошенко. 

Партія "Голос"

№8 – Сергій Рахманін;
№10 – Ольна Стефанишин;
№12 – Володимир Цабаль;
№13 – Андрій Осадчук;
№17 – Леся Василенко;
№3 – Кіра Рудик;
№4 – Ярослав Железняк;
№5 – Олександра Устінова;
№6 – Олег Макаров;
№7 – Ярослав Юрчишин;
№9 – Соломія Бобровська;
№14 – Роман Костенко;
№15 – Роман Лозинський;
№16 – Інна Совсун;
№18 – Рустем Умеров;
№1 – Святослав Вакарчук;
№2 – Юлія Клименко. 

Зареєстровані депутати за мажоритаркою:

округ №15 – Лариса Білозір (самовисування);
округ №37 – Дмитро Шпенов (самовисування);
округ №46 – Федір Христенко ("Опозиційна платформа – За життя");
округ №51 – Олександр Ковальов (самовисування);
округ №62 – Ігор Герасименко ("Слуга народу");
округ №64 – Володимир Арешонков (самовисування);
округ №66 – Тетяна Грищенко ("Слуга народу");
округ №71 – Валерій Лунченко (самовисування);
округ №78 – Олександр Пономарьов ("Опозиційна платформа – За життя");
округ №88 – Андрій Іванчук (самовисування);
округ №102 – Олесь Довгий (самовисування);
округ № 107 – Олександр Сухов (самовисування);
округ №147 – Олег Кулініч (самовисування);
округ №155 – Віктор Мʼялик (самовисування);
округ №162 – Микола Задорожній ("Слуга народу");
округ №174 – Олександр Фельдман (самовисування);
округ №192 – Олександр Герега (самовисування);
округ №197 – Олександр Скічко ("Слуга народу");
округ №198 – Сергій Рудик (самовисування);
округ №200 – Антон Яценко (самовисування);
округ №13 – Петро Юрчишин (самовисуванець);
округ №17 – Микола Кучер (самовисуванець);
округ №21 – Степан Івахів (самовисуванець);
округ №60 – Дмитро Лубінець (самовисуванець);
округ №68 – Роберт Горват (самовисуванець);
округ №72 – Василь Петьовка (самовисуванець);
округ №73 – Владислав Поляк (самовисуванець);
округ №80 – Сергій Мінько (самовисуванець);
округ №120 – Ярослав Дубневич (самовисуванець);
округ №137 – Олексій Гончаренко (самовисуванець);
округ №146 – Юрій Шаповалов (самовисуванець);
округ №165 – Іван Чайківський (самовисуванець);
округ №191 – Віктор Бондарь (самовисуванець);
округ №22 – Ігор Палиця ("Українське об'єднання патріотів – УКРОП");
округ №27 – В'ячеслав Медяник ("Слуга народу");
округ №84 – Ігор Фріс ("Слуга народу");
округ №85 – Едуард Прощук ("Слуга народу");
округ №132 – Максим Дирдін ("Слуга народу");
округ №149 – Костянтин Касай ("Слуга народу");
округ №153 – Роман Іванісов ("Слуга народу");
округ №158 – Ігор Васильєв ("Слуга народу");
округ №206 – Антон Поляков ("Слуга народу");
округ №215 – Богдан Яременко ("Слуга народу");
округ №69 – Віктор Балога ("Єдиний Центр");
округ №112 – Сергій Вельможний ("Наш край")
округ №11 – Максим Пашковський ("Слуга народу");
округ №23 – Ірина Констанкевич (самовисування);
округ №52 – Євген Яковенко (ВО "Батьківщина");
округ №59 – Володимир Мороз ("Опозиційна платформа – За життя");
округ №75 – Роман Соха ("Слуга народу");
округ №79 – Юлія Яцик ("Слуга народу");
округ №91 – Олег Дунда ("Слуга народу");
округ №95 – Олександр Горобець ("Слуга народу");
округ №114 – Сергій Шахов (самовисування);
округ №116 – Микола Княжицький ("Європейська Солідарність");
округ №123 – Тарас Батенко (самовисування);
округ №124 – Юрій Камельчук ("Слуга народу");
округ №І129 – Ігор Копитін ("Слуга народу");
округ №133 – Артем Дмитрук ("Слуга народу");
округ №135 – Олексій Леонов ("Слуга народу");
округ №140 – Сергій Колебошин ("Слуга народу");
округ №141 – Олександр Ткаченко ("Слуга народу");
округ №157 – Тетяна Рябуха ("Слуга народу");
округ №160 – Ігор Молоток (самовисування);
округ №163 – Андрій Богданець ("Слуга народу");
округ №168 – Марія Мезенцева ("Слуга народу");
округ №179 – Олексій Кучер ("Слуга народу");
округ №182 – Павло Павліш ("Слуга народу");
округ №186 – Олексій Ковальов ("Слуга народу");
округ №199 – Сергій Нагорняк ("Слуга народу");
округ №212 – Максим Перебийніс ("Слуга народу");
округ №220 – Ганна Бондар ("Слуга народу");
округ №222 – Роман Грищук ("Слуга народу");
округ №14 – Ірина Борзова ("Слуга народу");
округ №16 – Геннадій Вацак (самовисування);
округ №31 – Володимир Захарченко ("Слуга народу");
округ №33 – Юрій Корявченков ("Слуга народу");
округ №36 – Роман Каптєлов ("Слуга народу");
округ №38 – Владислав Бородін ("Слуга народу");
округ №39 – Сергій Северин ("Слуга народу");
округ №40 – Олександр Трухін ("Слуга народу");
округ №57 – Вадим Новинський ("Опозиційний блок");
округ №58 – Сергій Магера ("Опозиційний блок");
округ №70 – Михайло Лаба ("Слуга народу");
округ №74 – Геннадій Касай ("Слуга народу");
округ №76 – Євгеній Шевченко ("Слуга народу");
округ №82 – Марина Нікітіна ("Слуга народу");
округ №90 – Микола Бабенко ("Біла Церква разом");
округ №93 – Анна Скороход ("Слуга народу");
округ №94 – Олександр Дубінський  ("Слуга народу");
округ №97 – Микола Галушко ("Слуга народу");
округ №98 – Сергій Бунін ("Слуга народу");
округ №99 – Олександр Дануца ("Слуга народу");
округ №100 – Ігор Мурдій ("Слуга народу");
округ №101 – Юрій Кузбит ("Слуга народу");
округ №125 – Андрій Лопушанський (самовисування);
округ №131 – Артем Чорноморов ("Слуга народу");
округ №138 – Степан Чернявський ("Слуга народу");
округ №139 – Ігор Васильковський ("Слуга народу");
округ №145 – Андрій Боблях ("Слуга народу");
округ №148 – Анастасія Ляшенко ("Слуга народу");
округ №152 – Олександр Ковальчук ("Слуга народу");
округ №154 – Олександр Аліксійчук ("Слуга народу");
округ №164 – Ігор Василів ("Слуга народу");
округ №170 – Андрій Одарченко ("Слуга народу");
округ №172 – Юрій Здебський ("Слуга народу");
округ №177 – Дмитро Любота ("Слуга народу");
округ №178 – Віталій Літвінов (самовисування);
округ №183 – Вікторія Вагнєр ("Слуга народу");
округ №193 – Ігор Марчук ("Слуга народу");
округ №195 – Олег Арсенюк ("Слуга народу");
округ №201 – Олена Лис ("Слуга народу");
округ №202 – Максим Заремський ("Слуга народу");
округ №203 – Георгій Мазурашу ("Слуга народу");
округ №204 – Валерій Божик ("Слуга народу");
округ №207 – Максим Зуєв ("Слуга народу");
округ №209 – Валерій Зуб ("Слуга народу");
округ №211 – Олександр Юрченко ("Слуга народу");
округ №219 – Микола Тищенко ("Слуга народу");
округ №12 – Анатолій Драбовський ("Слуга народу");
округ №20 – В'ячеслав Рубльов ("Слуга народу");
округ №25 – Максим Бужанський ("Слуга народу");
округ №26 – Кирилл Нестеренко ("Слуга народу");
округ №28 – Юрій Мисягін ("Слуга народу");
округ №35 – Денис Герман ("Слуга народу");
округ №47 – Юрій Солод ("Опозиційна платформа – За життя");
округ №49 – Валерій Гнатенко ("Опозиційна платформа – За життя");
округ №65 – Дмитро Костюк ("Слуга народу");
округ №77 – Сергій Штепа ("Слуга народу");
округ №81 – Павло Мельник ("Слуга народу");
округ №83 – Оксана Савчук (ВО "Свобода");
округ №87 – Зіновій Андрійович ("Слуга народу");
округ №89 – Володимир Тимофійчук ("Слуга народу");
округ №96 – Ольга Василевська-Смаглюк ("Слуга народу");
округ №103 – Олег Воронько ("Слуга народу");
округ №106 – Олексій Кузнєцов ("Слуга народу");
округ №119 – Михайло Бондар ("Європейська Солідарність");
округ №121 – Орест Саламаха ("Слуга народу");
округ №126 – Андрій Кіт (самовисування);
округ №128 – Олександр Гайду ("Слуга народу");
округ №130 – Ігор Негулевський ("Слуга народу");
округ №150 – Олексій Мовчан ("Слуга народу");
округ №156 – Сергій Литвиненко ("Слуга народу");
округ №159 – Андрій Деркач (самовисування);
округ №167 – Володимир Гевко ("Слуга народу");
округ №169 – Олександр Куницький ("Слуга народу");
округ №171 – Вікторія Кінзбурська ("Слуга народу");
округ №173 – Олександр Бакумов ("Слуга народу");
округ №176 – Дмитро Шенцев ("Опозиційний блок");
округ №184 – Ігор Колихаєв (самовисування);
округ №187 – Микола Стефанчук ("Слуга народу");
округ №190 – Олексій Жмеренецький ("Слуга народу");
округ №213 – Артем Дубнов ("Слуга народу");
округ №214 – Сергій Швець ("Слуга народу");
округ №217 – Мар’яна Безугла ("Слуга народу");
округ №18 – Олег Мейдич (ВО "Батьківщина);
округ №19 – Ігор Гузь (самовисування);
округ №24 – Дмитро Кисилевський ("Слуга народу");
округ №29 – Сергій Демченко ("Слуга народу");
округ №30 – Ганна Лічман ("Слуга народу");
округ №34 – Дмитро Чорний ("Слуга народу");
округ №50 – Руслан Требушкін ("Опозиційний блок");
округ №63 – Богдан Кицак ("Слуга народу");
округ №67 – Сергій Кузьміних ("Слуга народу");
округ №105 – Вікторія Гриб ("Опозиційний блок");
округ №113 – Олександр Лукашев ("Опозиційна платформа – За життя");
округ №115 – Наталія Піпа ("Голос");
округ №118 – Галина Васильченко ("Голос");
округ №122 – Павло Бакунець ("Самопоміч");
округ №127 – Олександр Пасічний ("Слуга народу");
округ №136– Олександр Горенюк ("Слуга народу");
округ №142 – Антон Кіссе (самовисування);
округ №143 – Анатолій Урбанський (самовисування);
округ №144 – Дмитро Нальотов ("Слуга народу");
округ №151 – Максим Березін ("Слуга народу");
округ №161 – Максим Гузенко ("Слуга народу");
округ №166 – Микола Люшняк (самовисування);
округ №175 – Євген Пивоваров ("Слуга народу");
округ №180 – Олексій Красов ("Слуга народу");
округ №181 – Дмитро Микиша ("Слуга народу");
округ №188 – Сергій Лабазюк (самовисування);
округ №189 – Олена Копанчук ("Слуга народу");
округ №194 – Любов Шпак ("Слуга народу");
округ №208 – Валерій Давиденко (самовисування);
округ №221 – Анна Пуртова ("Слуга народу");
округ №32 – Олена Криворучкіна ("Слуга народу");
округ №45 – Муса Магомедов ("Опозиційний блок");
округ №48 – Максим Єфімов (самовисування);
округ №86 – Олександр Матусевич ("Слуга народу");
округ №92 – Валерій Колюх ("Слуга народу");
округ №117 – Ярослав Рущишин ("Голос");
округ №134 – Олег Колєв ("Слуга народу");
округ №185 – Володимир Іванов ("Слуга народу");
округ №196 – Андрій Стріхарський ("Слуга народу");
округ №205 – Олег Семінський ("Слуга народу");
округ №210 – Борис Приходько (самовисування);
округ №216 – Леся Забуранна ("Слуга народу");
округ №218 – Дмитро Гурін ("Слуга народу");
округ №223 – Людмила Буймістер ("Слуга народу").


Рубрика: